O nas

Od 1986 roku oferujemy swoim klientom profesjonalne archiwizowanie i przechowywanie dokumentów. W tym czasie z naszych usług skorzystało ponad 280 dużych firm. Opracowaliśmy i zarchiwizowaliśmy ponad 200 000 akt pracowniczych. 30 lat pracy to skatalogowanie i utylizacja  wielu kilometrów akt Kat B. Dzięki bardzo dużej ilości zarchiwizowanych dokumentów dzięki naszej pomocy łatwiej jest wyliczyć kapitał początkowy. Warszawa to nie jedyny  teren naszego działania, obsługujemy firmy z całej Polski.

W latach 90-tych nasza firma wygrała wiele poważnych przetargów na świadczenie usług archiwizacyjnych dla takich instytucji jak Telewizja Polska czy warszawskie Szpitale (Banacha ,Bródnowski). Również w tych latach podpisujemy umowy z tak znaczącymi firmami jak: Zepter , Oriflame, Nissan Poland i HDS Polska.

Lata 2000-e to archiwizacje między innymi w Spółkach FSO i Zakładach Tłuszczowych w Warszawie, to także opracowanie i przekazanie akt wieczystych do Archiwum Państwowego.
W 2005 roku firma została wybrana do stałej współpracy w zakresie obsługi działu HR Agora SA, OTIS, Hotele Warszawskie SYRENA.

Naszymi  Zleceniodawcami  są przede wszystkim firmy, które dysponują  powierzchnią na składowanie akt.
To firmy, które chcą sprawnie i odpowiedzialnie dysponować własną dokumentacją, mając ją w "zasięgu ręki".


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty …